mob.iq - get easy - rozwiązania mobilne

Bezprzewodowy system zarządzania automatyką domową

Technologia

mob.iq , to wzajemnie współpracujące ze sobą domowe urządzenia, oparte na bezprzewodowym, radiowym protokole Z-Wave.
Skuteczne połączenie w jedną zdalnie sterowaną sieć, jest możliwe dzięki zastosowaniu idei protokołu Z-Wave czyli topologii mesh, tak zwanej sieci kratowej.

Funkcjonalność

Każde urządzenie mob.iq komunikuje się z centralą inteligentnego zarządzania będąc zarazem przekaźnikiem sygnału dla innych urządzeń. Umożliwia to zbudowanie bezprzewodowej sieci zarządzania budynkiem o bardzo dużym zasięgu. System pozwala na zarządzanie aż 232 urządzeniami.

Komfort

System mob.iq charakteryzuje się cechą która umożliwia instalację inteligentnego zarządzania budynkiem, nie wymaga ingerencji w strukturę budynku i instalację elektryczną. Dostosowanie funkcjonowania budynku do indywidualnych oczekiwań domowników może być dowolnie korygowane przez cały okres użytkowania.

Korzyści

Wyobraź sobie ile możesz mieć pod kontrolą

Uniwersalność

Obecnie dostęp do technologii Z-Wave posiada 250 firm z całego świata. Stale powiększająca się grupa dostawców urządzeń domowych, zrzeszona w Organizacji Z-Wave Alliance, oferuje już ponad 1000 produktów dostępnych na całym świecie.

Bezpieczeństwo

Zdalny dostęp do nieruchomości za pomocą smartfona czy komputera pozwala na monitorowanie domu podczas nieobecności. Niepotrzebnie działające urządzenie wyłączysz nawet z najdalszego zakątka świata.

Nowoczesny dom

Produkty mob.iq umożliwią zarządzanie Twoim domem w prosty i intuicyjny sposób, wymiernie zwiększając oszczędności budżetu domowego. Sprawdzaj status urządzeń domowych, kontroluj ile zużywają energii i ciesz się komfortem.

Bądź kreatywny

Wraz z mob.iq stworzysz własne sceny automatyki, zintegrujesz zarządzanie światłem, ogrzewaniem czy roletami. Twój inteligentny dom będzie dyskretnie dbał o bezpieczeństwo Twoich bliskich. Sprawdzaj status urządzeń domowych, oszczędzaj energię, ciesz się komfortem.

Dlaczego mob.iq?

mob.iq jest marką powstałą na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie napędów i automatyki do osłon przeciwsłonecznych. Dzięki temu możemy zaprezentować innowacyjne produkty:

  • Napędy do osłon przeciwsłonecznych
  • Piloty radiowe
  • Odbiorniki radiowe do zarządzania oświetleniem
  • Odbiorniki radiowe do zarządzania bramami i roletami
  • Centralkę integrującą system automatyki mob.iq

Dyskretne i stylowe

Produkty mob.iq charakteryzują się eleganckim, ponadczasowym wzornictwem, intuicyjną funkcjonalnością i prostotą montazu. Dzięki naszym urządzeniom mozesz zautomatyzować sówj dom, tworzyć nieograniczoną ilość interakcji.

Nasz dyskretny czujnik oświetlania włączy wieczorem lampy w ogrodzie lub zadba o odpowiednią pozycję markizy. Dzięki czujnikom otwarcia możesz sprawdzić które okno jest otwarte lub czy dzieci zamknęły bramę wjazdową. Czujnik zalania zamknie zawór wody w przypadku awarii pralki. Gdy pojawi się w Twoim domu dym, właściwy czujnik automatycznie wykona swoje zadanie. Zawsze w sytuacji awaryjnej nasza centrala wyśle komunikat alarmowy na Twój telefon. Wybór należy do Ciebie.

Swoboda wyboru

Decydując się na instalację w Twoim domu urządzeń mob.iq, uzyskujesz dostęp do stale powiększającego się ekosystemu produktów Z-Wave. Obecnie oferowanych jest już ponad 1000 współpracujących ze sobą urządzeń domowych opartych o tę technologię. Oznacza to, że możesz zbudować i rozwinąć swój system bezpieczeństwa i automatyki nie ograniczając się tylko do jednego dostawcy.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!